افتتاح فروشگاه حضوری دیجی کالا

افتتاح فروشگاه حضوری دیجی کالا

دیجی‌کالا با افتتاح اولین فروشگاه فیزیکی خود را که ترکیبی از فضای فیزیکی و دیجیتال است، برای مشتریانش فراهم کرده است.

دیجی‌کالا که اواخر ۱۴۰۲ راه‌اندازی فروشگاه خود در سال بعد را وعده داده بود، اکنون فروشگاهی آفلاین در ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ رونمایی کرد. این کار تغییری بزرگ در شکل فعالیت فروشگاه‌های آنلاین به‌شمار می‌آید؛ آیا تمایل به ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان و رشد بیشتر باعث این تصمیم شده یا ماجرا به سهم کم دیجی‌کالا از خرده‌فروشی آنلاین مربوط است؟

البته فروشگاه فیزیکی دیجی‌کالا صرفاً یک شعبه فیزیکی مانند دیگر فروشگاه‌های فیزیکی نیست بلکه دیجی‌کالا در واقع یک فروشگاه فیجیتالی را‌ه‌اندازی کرده است تا خرید حضوری ترکیبی از یک خرید فیزیکی و دیجیتالی باشد.

اکنون گفته شده که در فروشگاه فیزیکی دیجی‌کالا فقط محصولات مرتبط با حوزه تلفن همراه، لوازم صوتی و بازی‌ها به فروش می‌رسند و به این ترتیب دیجی‌کالا تلاش خواهد کرد تا از ۹۶ درصد از بازار خرده فروشی کشور نیز سهم بگیرد.

unnamed 4 3

آدرس فروشگاه حضوری دیجی کالا

شعبه فروشگاه دیجی‌کالا که شب گذشته افتتاح شد در سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار خوردین، مجتمع تجاری اداری رویال در طبقه همکف واقع شده است.

 

حمید محمدی توضیح داد : مراکز تحویل حضوری و امکان تجربه لمس کالاها بخشی از اهدافی بود که در سال‌های گذشته دنبال کرده‌ایم و با فیجیتالیزیشن، یعنی تجربه ترکیبی فضای فیزیکی و دیجیتال، می‌خواستیم این تجربه‌ها را به هم گره بزنیم‌. در امتداد این تجربه و بعد از دریافت فیدبک‌ها قدم‌های بعدی را خواهیم برداشت و شاید با بخش‌بندی‌هایی با کانسپت‌های دیگر مراکز دیگری را هم راه‌اندازی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *